Diskuse

Datum 08.12.2014
Vložil Duchové, démoni a draci
Titulek Re: Krabice

Dobrý den.
Bohužel zatím nemůžeme prodat zvlášť krabici, protože všechny hry jsou již zkompletované. Dřív jsme se pokusili vyhovět ale teď již to nejde bez znehodnocení jedné celé hry. Pokoušíme se najít dodavatele na krabice ale zatím bezúspěšně.

Datum 30.11.2014
Vložil J. Horák
Titulek nejasnosti v pravidlech

Dobrý den, hru máme již dlouho, hodně jsme ji hrávali, i teď se k ní vracíme. Během těch mnoha hodin hraní se občas vyskytli nejasnosti v pravidlech, kteér jsem museli nějak individuálně řešit. Proto vítám, že se hra znovuzrodila a je možnost kontaktovat i přímo autora této hry a rád bych se ho na tyto nejasnosti zeptal. Tedy:

kartička VRAH - zaplať mu 1 kartu a odebere 1 hráči život, který získáš ty
- co když ale žádnou kartu momentálně nemám? Přicházím o život já? Nebo ji lze ignorovat? To by ale odporovalo obecnému pravidlu pro „Setkání“ = Hráč splní povinnost mu danou touto kartou
- Komu odebere život? Určuju já?

PŘECHOD MEZI OKRUHY – hodím kostkou, dostanu se např. na Schody. Rozhodnu se přejít na další okruh. Ale v kterém kole?
- políčko „Schody“ má svůj úkol „Můžeš jít nahoru“, který chci využit, pak bych měl jít asi hned (= splnit úkol mi uložený v tomto kole). Ale posunem figurky do dalšího okruhu (o jedno pole nahoru) si musím vzít ještě kartičku dobrodružství, neboť nové políčko nemá žádný popis = žádný úkol
- a nebo zůstávám stát na políčku „Schody“ do dalšího kola, kartičku dobrodružství si žádnou neberu a pokračuju do dalšího okruhu až po hodu kostkou v příštím kole?

TELEPORTACE - je zde nějaké omezení v použití? Lze použít i na políčkách „Vězení“, „Popraviště“, „Inkvizice“ , „Mučírna“ a uniknout tak odtamtud ještě před hodem kostkou rozhodujícím o dalšm osudu? Nebo při vstupu na políčko obsazeného silnějším spoluhráčem?

Děkuji za názory autora

s pozdravem
J. Horák

Datum 18.10.2014
Vložil katy
Titulek pravidla

Dobry den, chci se zeptat nemate někdo pravidla ke hře? dostali jsme hru ale bohužel bez pravidel, a nikde nejsou k sehnání. Předem děkuji

Datum 19.10.2014
Vložil Duchové, démoni a draci
Titulek Re: pravidla

Dobrý den. Vy jste si od nás koupili hru ve které nebyli pravidla? Pokud ano ozvěte se nám prosím na mail rádi vám je pošleme.

Datum 20.10.2014
Vložil Katy
Titulek Re: Re: pravidla

Napsala jsem vám mail :) předem děkuji :)

Datum 31.08.2014
Vložil Rudolf
Titulek figurky

Dobrý den,
dají se objednat plastové figurky? Chtěl jsem objednat 1 hru, 2 Expanze a navíc figurky, ale nenašel jsem je v nabídce.
Děkuji
Rudolf

Datum 01.09.2014
Vložil Duchové, démoni a draci
Titulek Re: figurky

Dobrý den.
Figurky standardně neprodáváme, ale určitě se půjde nějak domluvit, ozvěte se prosím na email duchove.demoni.draci@gmail.com .

Datum 13.05.2014
Vložil Eduard
Titulek Papírové figurky

Dobrý den
Hru mám jsem měl již nekolik let ale při stěhování se monho jejích částí kamsi podělo zvláště figurky. Bylo by možné mi zaslat na e-mail naskenované ty papírové. Hru si chci koupit znovu, má pro mě velkou nostalgickou hodnotu ale ty plastové, no prostě to není ono. Mnohokrát děkuji a zde je můj e-mail rehaed@seznam.cz

Datum 06.06.2014
Vložil Duchové, démoni a draci
Titulek Re: Papírové figurky

Dobrý den
Figurky nyní můžete stáhnout přímo z našich stránek.

Datum 25.04.2014
Vložil Dana Zubatá
Titulek Chybějící figurka

Dobrý den,
hru máme velice dlouho (asi od nějakých mých tří let) a bohužel se nám za tu dobu ztratila jedna figurka (ještě ty papírové, s nákresy hrdinů). Bylo by možné objednat si jednu ztracenou či rovnou celý balíček figurek?

 

Kontakt

Duchové, démoni a draci

duchove.demoni.draci@gmail.com

Sloupečník 48
Blansko
67801

606073802

IČ: 16338715

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode