Diskuse

Datum 30.11.2014
Vložil J. Horák
Titulek nejasnosti v pravidlech

Dobrý den, hru máme již dlouho, hodně jsme ji hrávali, i teď se k ní vracíme. Během těch mnoha hodin hraní se občas vyskytli nejasnosti v pravidlech, kteér jsem museli nějak individuálně řešit. Proto vítám, že se hra znovuzrodila a je možnost kontaktovat i přímo autora této hry a rád bych se ho na tyto nejasnosti zeptal. Tedy:

kartička VRAH - zaplať mu 1 kartu a odebere 1 hráči život, který získáš ty
- co když ale žádnou kartu momentálně nemám? Přicházím o život já? Nebo ji lze ignorovat? To by ale odporovalo obecnému pravidlu pro „Setkání“ = Hráč splní povinnost mu danou touto kartou
- Komu odebere život? Určuju já?

PŘECHOD MEZI OKRUHY – hodím kostkou, dostanu se např. na Schody. Rozhodnu se přejít na další okruh. Ale v kterém kole?
- políčko „Schody“ má svůj úkol „Můžeš jít nahoru“, který chci využit, pak bych měl jít asi hned (= splnit úkol mi uložený v tomto kole). Ale posunem figurky do dalšího okruhu (o jedno pole nahoru) si musím vzít ještě kartičku dobrodružství, neboť nové políčko nemá žádný popis = žádný úkol
- a nebo zůstávám stát na políčku „Schody“ do dalšího kola, kartičku dobrodružství si žádnou neberu a pokračuju do dalšího okruhu až po hodu kostkou v příštím kole?

TELEPORTACE - je zde nějaké omezení v použití? Lze použít i na políčkách „Vězení“, „Popraviště“, „Inkvizice“ , „Mučírna“ a uniknout tak odtamtud ještě před hodem kostkou rozhodujícím o dalšm osudu? Nebo při vstupu na políčko obsazeného silnějším spoluhráčem?

Děkuji za názory autora

s pozdravem
J. Horák

 

Kontakt

Duchové, démoni a draci

duchove.demoni.draci@gmail.com

Hradní 516/8
Adamov
67904

702100273

IČ: 06772129

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode